15515.
340. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 200 Ft
8,29 EUR, 9,14 USD
Mezey István: Az igazi japán. Bp., 1939, Magyar Nippon-Társaság Kiadása. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva.Kiadói foltos félvászon kötés, kopott borítóval, az elülső szennylap hiányzik.