15577.
340. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Mittelholzer: Repülőgépen az Északi Sark felé. Fordította Dr. Prochaska Ferenc. Kiegészíti: Dr. Cholnoky Jenő: A Spitzbergák földrajzi képe. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., 1926, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 185 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel, kijáró előzéklappal.