Ezerszínű Magyarország sorozat 6 kötete:
Szombathy Viktor: Az Északi hegyek ölelésében.
Varga Domokos: Aranyhomok
Csák Gyula: Vadregényes Pusztaság.
Csányi László: Bejártam Tolnát-Baranyát.
Tüskés Tibor: A nyugati kapu.
Bp.,1979-1988, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Emlékkönyv a Székely Nemzeti Múzeum ötvenéves jubileumára. Szerk.: Csutak Vilmos. 1-2. köt. hn., 1988, Castor és Pollux. Kísérőfüzettel. Kiadói papírkötés.
Cholnoky Jenő: Amerika. A föld és népei. I. kötet. Bp.,1917, Franklin-Társulat, VI+768 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval.
Cholnoky Jenő, Germanus Gyula et alii: A Föld felfedezői és meghódítói I-V. kötet. I. kötet: Európa, KisÁzsia, Belső- és Kelet-Ázsia. II. Észak- és Dél-Afrika. III. India, Ausztrália és Oceánia. IV.: Észak, Közép, és Dél-Amerika. V. kötet: Északi és Déli-sark. Bp, 1938. Révai. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötésben, a II-IV. kötetek gerince sérült, a kötéstáblák belsején sérülés, folt, magánkönyvtári pecséttel.
Bölöni Farkas Sándor: Utazás Észak-Amerikában. Sajtó alá rendezte, és bevezetővel ellátta: Remenyik Zsigmond. Bp.,1943, Officina. Átkötött egészvászon-kötés, kis sérüléssel a gerincen.