Nyisztor Zoltán: Felhőkarcolók, őserdők,hazátlanok. Magyar Katolikus Írók Könyvei. Bp., é.n., Magyar Katolikus Írók Könyvei, (Pallas-ny.) Fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, foltos borítóval.
Dr. Mohl Antal: Győr eleste és visszavétele. 1594-1598.
Győr, 1913. Győregyházmegye Könyvsajtója, 135 p. Papírkötés, rossz állapotban, a borítója hiányzik, foltos, a fűzése sérült laza.
Bács-Kiskun megye műemlékjegyzéke. Országos Műemléki Felügyelősség. Bp.,1964, É. M. Építésügyi Dokumentációs Iroda. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
Bölöni Farkas Sándor: Nyugateurópai utazás. Bevezetéssel ellátta: Dr. Jancsó Elemér. Erdélyi Ritkaságok 11. kötet. Kolozsvár,1943, Minerva. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.