Pápa. Szerk. és a bevezetést írta: Dr. Hermann István. Rajzolta Heitler László. Pápa, 1987, Jókai Mór Városi Könyvtár. Aranyozott műbőr-kötés. Megjelent 2800 példányban.
Évszázadokon át - Tolna megye történetének olvasókönyve 2. Szerk.: K. Balog János. Bp., 1983, Tolna Megyei Levéltár, (Szekszárdi Nyomda-ny.), 606 p. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval. Megjelent 1300 példányban.
Karl Baedeker: Oberitalien mit Ravenna, Florenz und Livorno. Handbuch für Reisende. Leipzig, 1911, Verlag von Karl Baedeker, LXX+710 p. Tizennyolcadik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, javított, kissé kopottas gerinccel,festett lapélekkel, térképekkel illusztrálva, német nyelven. / Linen-binding, in German language.