Vegyes útikönyvtétel, 5 db:
Dr. Pápa Miklós: Budai hegyek. Útikalauz. Bp.,1957, Sport. II. bővített kiadás, Dercsényi Dezső: Ják, Dr. Csiszár Károly: Őrség, Dr. Kolta János: Pécs, Szövényi István: Kőszeg. Különféle kiadásban, változó állapotban.
Angkor. Paris, 1931, Tel, 8 p.+20 t. (fekete-fehér képtáblák, 42 fotó.) Francia nyelven. Kiadói mappában, foltos, javított mappával, de belül jó állapotban.
London. Oxford, Cambridge und Insel Wight. Grieben Reiseführer Band 9. Berlin, 1931, Grieben-Verlag, 303+22 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, két lap kijár. A London térkép-melléklet meg van, 62x82 cm, de sérült, szakadozott.
Szmrecsányi Miklós: Eger és környékének részletes kalauza. Eger és környékének részletes kalauza. Bp. 1925. Turistaság és Alpinizmus. 68 l. 1 t. 1 térk. Fűzve, illusztrált kiadói borítékban. + 1 későbbi Eger térkép