Dr. Hőgyész László: Régi települések és épületmaradványok Sümegen. Sümeg, 1976, Sümeg Nagyközségi Közös Tanács-Hazafias Népfront Bizottsága, 50 p. Kiadói papírkötéssel, jó állapotban.
Karl Baedeker: Tirol, Voralberg und Teile von Salzburg und Kärnten. Handbuch für Reisiende. Leipzig, 1923, Karl Baedeker, XL+512 p. 37. kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé viseltes állapotban, kopott borítóval, pár helyen amatőr módon javított kötéssel, egy térkép kijár, egy lap (31-32.) szakadt, sérült. / Linen binding, some pages repaired, one page damaged, one map ...