Budapest Történetének Bibliográfiája. IV. kötet. 1686-1950. Társadalom. Szerk.: Dr. Zoltán József, Dr. Berza László. Bp.,1965, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
(Thomas) Moore: Egy irlandus' útazása az igaz vallás' felkeresése végett. Irland népe' ősi hitének védelmére jegyzésekkel felvilágosítva. I-II. füzet. Nagyváradon, 1836, Tichy János, 294+285+9 p. Átkötött egészvászon-kötés, foltos, az elejéről és a végéről két-két lap kijár, az elülső szennylapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
Dr. Soós Lajos: Kirándulók zsebkönyve. II. Állattani rész. 1. füzet. Útmutató a gerincesek és puhatestűek gyűjtésére, konzerválására és gyűjtemények készítésére. Bp.,1925, Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval.