2 000 Ft
9
Maderspach Viktor: Medve. Bp.,[1943],Ruszkabányai Könyvkiadó,(Kapucinus-ny.), 231 p.+XII t. (Fekete-fehér fotók.) Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, rossz állapotban, kopott, foltos. borítóval, a könyvtest a borítótól, a IV. t. és a 33 oldal között a könyvtest szétvált.