3 000 Ft
31
Szent Biblia, azaz Istennek Ó és Új Testamentomában foglaltatott egész Szent Írás. Fordította Károli Gáspár. Bp., 1907, Brit és Külföldi Biblia-Társulat, (Pallas Rt.-ny.), 4+1027+4+338 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal, a címlapon ajándékozási sorokkal, de alapvetően jó állapotban.