Szentiványi Róbert: A századok halhatatlan királya. Szeged, 1943, Szegedi Új Nemzedék Lapvállalat Rt. Második kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, szakadt, kissé hiányos gerinccel.
Dr. Pongrácz József: A legújabb régészeti leletek és az újszövetség. A Pápai Református Theologiai Akadémia kiadványai 35. Pápa, 1940, Főiskolai Könyvnyomda, 12 p. Kiadói papírkötés. + Maksay Albert: Az exégézis problémái. Dolgozatok a Református Theologiai Tudomány köréből. Kiadják: Az erdélyi református egyházkerület kolozsvári theol. fakultásának tanárai. 5. Cluj-Kolozsvár, 1931, Minerva, 30+2...
Henri Morice: Jézus lelke. Tanulmány Krisztus jelleméről. Fordította: Nagy László. Bp., 1932, Korda Rt. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, egyébként jó állapotban.
Jacques-Bénigne Bossuet: Elmélkedései az evangéliumról II. kötet. Bp.,1914, Élet, IX-XXXIII+7+500 p. Aranyozott gerincű egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, az elején hiányzó lapokkal és két kijáró lappal, a hátsó szennylapnál foltos.
Dr. Hám Antal: Az ifju szentek élete. A kath. tanulóifjúság számára. Horn Antal rajzaival. Bp., 1926, Szent István-Társulat, (Stephaneum-ny.), 144 p. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói kissé kopottas illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, javított kötéssel.
Dr. Babura László: Nagy Szent Gergely élete. Szent István Könyvek 42. sz. Bp.,1927, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, sérült, javított gerinccel.
Pápisták kerengője, mellyet mostan magyar nyelven az igasságszeretőknek kedvekért ki-ád T.Sz.A.U.R.E.L.P. Nyomtattatott 1661. A reformáció és ellenreformáció evangéliumi keresztyén (református és evangélikus) egyházi írói X. szám. Bp.,1938, Bethlen-Nyomda Rt., 40 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Dr. Bottyán János életművének bibliográfiája. Összeállította és a bevezetőt írta: Király László. Bp.,1985, Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
P. Doss Adolf: Gondolatok és tanácsok a műveltebb ifjúság számára. Kalocsa, 1905, Jurcsó Antal, XV+724 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, laza fűzéssel, néhány ragasztott, javított lappal, kissé foltos lapszélekkel.
A keresztyén tökéletesség gyakorlása II. kötet. Rodriguez Alfonz J. T. nyomán átdolgozta Tóth Mike. Kalocsa, 1905, Jurcsó Antal, 623 p. Átkötött egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé foltos lapélekkel. Második kiadás.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.