12 000 Ft
1933 Magyar Cserkész. Jamboree 1933. 1933. augusztus. 3-augusztus 15. 2-14. sz., összesen 12 száma. Szerk.: Dr. Koszterszitz József. Bp., Hungária-ny. Átkötött félvászon-kötésben, néhány címlapon ceruza színezéssel, szakadásokkal, az utolsó lap sérült, hiányos, 4+24+24+24+24+16+24+24+24+24+24+16+32 p.