cca 1928-1940 3 db névjegykártya, közte szántói dr. Homonnay Tivadar (1888-1964), Budapest főpolgármesterének, keresztényszocialista politikus névjegykártyája, valamint jákfai Gömbös Andor, és Mezey Emil kormányfőtanácsos névjegykártyái, az utóbbi kettőn a kártyatulajdonosok saját kezű rájegyzésével, üzenetével
1929 A Lipcsei Egyetem filozófia szakának filozófia doktori oklevele magyar személy részére a "Sertésnevelés és sertéshízlalás Szlovákiában" c, dolgozatáért / 1929 Diploma of the Leipzig University, Department for philosophy, for a dissertation Pig cultivation in Slovakia.
1929 1936 Protestáns Bál meghívója, 1929. jan. 19. Bp., Fráter és Társa. Benne számos magas rangú személlyel, közte: Horthy Miklós, Horthy Miklósné, Bethlen István, Ráday Gedeon, Radvánszky Albert, Teleki József, Ifj. Horthy István, ifj. Horthy Miklós, jákfai Gömbös Andor, Gömbös Gyula, Daránbyi Kálmán, valamint dr. Jáky Jetts Gyula (Márai Sándor sógora) és mások neveivel, ceruzás bejelölésekkel.
1930-1960 Vegyes régi nyomtatvány- és okmánytétel (számlák, fizetési meghagyások, táviratok, okmányok) / mixed lot of old Hungarian documents and printed materials
cca 1930 La Hongrie pays charmant. Francia nyelvű turisztikai prospektus Magyarországról. Mallász Gitta (1907-1992) és Dallos Hanna (1907-1944) népies stílusú színes borító grafikájával, Révész Imre (1895-1975) és Bíró Irma (?-?) fekete-fehér fotókkal, térképpel illusztrálva. Bp., é.n, Stádium, 14 p. Egy oldal hiánnyal.
1930 Magyar Könyvészet. 1930. január-március. 1-3. sz. Szerk.: Dr. Gulyás Pál. Bp., Pallas-ny., 43+45+2+40 p. Átkötött félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.