1939-1944 A Ciszterci Rend Egri Szent Bernát-Gimnáziumának évkönyvei, 5 db. Szerk.: Dr. Hegyi Kapisztrán, Dr. Palos Bernardin. Eger, Szent János Nyomda. Foltos papírborítókkal.
cca 1940-1950 2 db nyomdász emlékkönyv: cca 1940-1950 Gloria Laboris - 50 év a kultúra szolgálatában. Bp., Athenaeum. Füzött papírkötésben.+ 1949 Forrás Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. dolgozóinak 50 éves szakmai és a vállalatnál eltöltött 25 éves munkásságának jubileumi emlékfüzete. Benne műsorral, és árlappal is.
1940 Nemzeti Casino évkönyve. 1940. 113. évf. A Nemzeti Casino szabályai és tagjainak névsora. Bp.,1940,Franklin-ny., 137 p. Kiadói papírkötésben, foltos, kissé sérült borítóval. Benne a Nemzeti Casino tagjainak, jelenlegi és egykori vezetőségének névsorával, szabályzatával, a Széchényi-lakomán 1940.-ben gróf Jankovich-Bésán József által elmondott beszéddel, és a Nemzeti Casino számadásaival, va...
1940 Erdély Kis Turistakalauza. Összeállította: Dr. Tulogdy János. Magyar Turista Élet Kiadványai 2. sz. Bp., Magyar Turista Élet, 47 p. Kiadói papírkötés, foltos. +1941 Pesti Hírlap Naptára 1941. Erdély. Bp., Légrády-ny., kopott borítóval, 160 p.