1885 Meghívó a Hungária Fővárosi Betegsegélyező és Temetkezési Egylet fennállásának 50 éves emlékünnepélyére, magyar és német nyelven, pecséttel, aláírásokkal, 34x21 cm
1889 Pesti Napló Esti Lapja, 1889. január 30., szerk.: ifj. Ábrányi Kornél. Bp., Athenaeum, szakadozott, 1 sztl. lev. Benne Rudolf trónörökös halálhírével.
Természettudományi közlöny 21 kötet. Szerk.: Szily Kálmán, Lengyel Béla, Paszlavszky József. Budapest, 1889, K. M. Természettudományi Társulat, Pesti LLoyd-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas, foltos borítóval, meglazult fűzéssel, de belül jó állapotban.
1889 Orvosi Heti Szemle VII. kötet. 1-26. sz. Fél évfolyam,(július-december.) Szerk.: Dr. Flesch Nándor, Heltai Manó. Aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, a szennylapok és az utolsó lap hiányoznak.
1894 Magyar Szalon. Képes havi folyóirat. XI. évf. 1894. január. Kiadja: Keglevich István. Szerk.: Fekete József. Emlékfüzet Jókai Mór 50 éves írói jubileumára. A hátsó borító hiányzik, az elülső borító szakadt, az első pár lap szakadt. Hasábos számozással, 10+677-936 p.
1895-1901 Böckh János: Igazgatósági Jelentés. Különlenyomat a Magyar Kir. Földtani Intézet 1894-1899. évi jelentéséből. Bp., 1895-1901, Franklin-Társulat, 35+26+25+28+26+25 p. Átkötött félvászon kötés, kissé fakó gerinccel, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.