cca 1900-1950 Vegyes papírrégiség tétel, közte tábori posta levelezőlapok, keményhátú fotó, Értesítő Vas- és Fémipari Kis- és Középgyárak Szövetségének szakirányú iparos tanonciskolája 1929-30. évi működéséről, stb.
1905 Műszaki naptár. 9. évf. Szerk.: Doletsko Ferenc. Bp.,1905, "Pátria". Korabeli reklámokkal. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, egy hiányzó lappal, egy lap és egy kihajtható illusztráció kijár.
1908-1912 Imák és beszédek, melyek főtiszteletű és méltóságos Erőss Lajos püspökké történt beiktatása alkalmával 1908. november 17-én a Főiskola Dísztermében és a Debreceni Református Egyház Nagytemplomában tartattak. Kiadja: Református Egyházkerület. Debrecen, é.n.,Hegedüs Sándor, 29 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.+M. Kir Vallás- és Közoktatásügyi Miniszteri Számvevőség tisztviselői...
1908-1943 Vegyes nyomtatvány tétel, db. Közte: Riegler József Ede Papírnemű-Gyár Rt. levele, fejléces papíron, a Grand Hotel Hungaria 2 db gépelt levele fejléces papíron, Egri Főkáptalan monori erdőnyaraló parcellázása porspekts, reklámanyagok: Tuto reklám, Kövesi József Ezüstárugyára reklámkártyája, ..stb. Összesen 13 db. Változó állapotban.
1909 Mezőkövesd és vidéke. XIV. évf. 32 sz., 109. aug. 8. Szerk.: Morvay János. Mezőkövesd, Balázs Ferenc-ny., a 3. oldalon korabeli ceruzás keretezéssel, 30 f. okmánybélyeggel, hajtásnyommal.