1909 Stollwerck csokoládépapír gyűjtőkártya gyűjtemény. Teljes albumban. Kissé megviselt félvászon kötésben / 1909 Stollwerck chocholate paper collection. Complete in a bit tattered album.
Fantasztikus angol cigarettakártya gyűjtemény a XX. század elejéről, 1.024 db a legváltozatosabb témákból (katonai, sport, állatok, hölgyek, kártya, stb. érintetlen, rendkívül érdekes anyag eredtei korabeli albumban / Fantastic collection of 1.024 trade cards in an original album, better noted Wills Scissor Regimental Pets, Generals of India, India Regiments, Boxers, British Army Boxers, Famous Fo...