Aranyozott ezüst(Ag) pecsétgyűrű, jelzett, méret: 58, nettó: 12 g https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/340/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~1500020/Aranyozott-ezustAg-pecsetgyuru-jelzett-meret-58-netto-12-g~II1909567
1909567
19054
340
2200
Jewellery
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) pecsétgyűrű, jelzett, méret: 58, nettó: 12 g
: turóczi_márk