Franciaország DN vegyes jelvény és kulcstartó tétel, 12xklf jelvény és kitűző valamint 2xklf kulcstartó és 2xklf emlékveret T:vegyes France ND mixed badge and keychain lot, 12xdiff badges and pins, 2xdiff keychains and 2xdiff medallions C:mixed
Német Harmadik Birodalom 1938. "7-10. Juli Handball Weltmeisterschaft Berlin 1938 (Július 7-10. Kézilabda Világbajnokság Berlin 1938)" Boda György válogatott kézilabdás hagyatékából származó Br díjérem, az első nagypályás, szabadtéri Kézilabda Világbajnokságról. Szign.: Schnitzer (55,58g/56mm) + Boda György portréja üvegezett keretben valamint három-három fénykép és újságkivágás T:1-,2 / German Th...
Németország 1993. "40 Jahre - Lions International" aranyozott, részben festett kitűző (14x23mm) T:1- Germany 1993. "40 Jahre - Lions International" gilt pin, partially painted (14x23mm) T:AU
Vatikán 1917. "BENEDICTUS QUI DENIT M NOMINE DOMINI" Br jelvény (28x43mm) T:2 Vatican 1917. "BENEDICTUS QUI DENIT M NOMINE DOMINI" Br badge (28x43mm) C:XF
DN "Világifjúsági és diáktalálkozó - Nemzetközi Ifjúsági Sportesemények" zománcozott és aranyozott fém jelvény (33mm) T:1-,2 ND "World Festival of Youth and Students - Youth International Sporting Events" enamelled and gold plated metal badge (33mm) C:AU,XF