Ausztria 1889. "RUDOLF PRZ. V. OESTR. / ZUR ERINNERUNG 30. JAN. 1889" Br temetési emlékérem, füllel, szalag nélkül (27mm) T:2- Austria 1889. "RUDOLF PRZ. V. OESTR. / ZUR ERINNERUNG 30. JAN. 1889" Br obituary medallion with ear, without ribbon (27mm) C:VF
Ausztria DN "Austria-Österreich-Autriche - Zum Glück gibts Österreich / Österreich" jelzett Ag emlékérem, eredeti "ÖSTERREICHMEDAILLE" tokban (14,98g/0.925/35mm) T:1 (eredetileg PP) patina Austria ND "Austria-Österreich-Autriche - Zum Glück gibts Österreich / Österreich" hallmarked Ag commemorative medallion in original "ÖSTERREICHMEDAILLE" case (14,98g/0.925/35mm) C:UNC (originally PP) patina
Belgium 1910. "Souvenir de l'Exposition" Al medál a brüsszeli világkiállításról füllel és "PIRARI(?)" gyártói jelzéssel. Szign.: E. Van Rolleghem (29x30mm) T:2-,3 Belgium 1910. "Souvenir de l'Exposition" Al medal from the World's fair of Brussels with ear and "PIRARI(?)" makers mark. Sign.: E. Van Rolleghem (29x30mm) C:VF,F
Csehszlovákia 1932. "Palace Sanatorium Cup III / Novy Smokovec" Br emlékplakett eredeti dísztokban, mellette 4db jelvény (56x80mm) T:1-,2 Czechoslovakia 1932. "Palace Sanatorium Cup III / Novy Smokovec" Br commemorative plaque in original case with 4pcs of badges (56x80mm) C:AU,XF
Franciaország 1931. "75 éves az Európai Duna Bizottság" Br emlékérem. Szign.: Lucien Bazor (71mm) T:1- France 1931. "75th Anniversary of the European Danube Commission" Br medallion "COMMISSION EUROPEENNE DU DANUBE 1856 - 1931 / INAUGURATION DES NOUVELLES DIGUES DE SOULINA MCMXXXI". Sign.: Lucien Bazor (71mm) C:AU
Németország / Weimar Köztársaság ~1923. "LABOR LIBERTAS / STUDENTENTALER - WIRTSCHAFTSHILFE DER DEUTSCHEN STUDENTENSCHAFT" kétoldalas Meissen-i porcelán emlékérem, eredeti tokban, a tok belső részén egy helyen elengedett a ragasztás T:1- Germany / Weimar Köztársaság ~1923. "LABOR LIBERTAS / STUDENTENTALER - WIRTSCHAFTSHILFE DER DEUTSCHEN STUDENTENSCHAFT" double-sided porcelain medallion in origina...