11159. 340. Lezárult gyorsárverés Kerámiák
1 000 Ft
0 Ft
Delft kékfestéses kis elefánt, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 8,5 cm + békás mázas kerámia bögre, kis kopásokkal, d: 12 cm
Tétel fotót készÃtette : tánczos_gábor