2 200 Ft
5,95 EUR, 6,47 USD
Faust. Göthe tragédiája. Fordította: Dóczi Lajos. Pest, 1873, Ráth Mór, (Bécs, Fischer J.-ny.), XXII+2+205 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, a címlapon bejegyzésekkel.