16785.
341. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
Malonyay Dezső: Munkácsy Mihály élete és munkái. II. kötet. Bp., 1898, Singer és Wolfner, (Hornyánszky-ny.), 117-235+9 p.+10 t. Első kiadás. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Átkötött aranyozott műbőr-kötés, az eredeti papírborító sérült, javított, 2 illusztráció hiányzik, pár lapon kis lyuk, de a szöveget nem érinti. Csak II. kötet.