1933 Mennyekzői felköszöntők. Többek közreműködésével kiadja: Kausz József, hévízgyörki plébános. Kézirat gyanánt! Vác, 1933, Kapisztrán Nyomda, 28 p. Papírkötésben, a lapok felső sarka kissé sérült, picit hiányos.
1934 Péter András: Két sienai trecento-rajz. Klny. a Petrovics Elek emlékkönyvből. A szerző dedikációjával Péczely (Pacher) Béla (1898-1971) művészettörténész, tisztviselő részére. Tűzött papírkötésben, jó állapotban,
1934 Orvosi hetilap, 1934. 78. évf. 1-52. szám. Szerk.: Vámossy Zoltán. Bp.,1934, Centrum,VIII+2+1214+2 p. Kopottas félvászon-kötésben, rengeteg korabeli reklámmal.
1934 Eternit-közlemények. I. évf. 2-3. sz. 1934. június-szeptember. 2 szám. Bp., Eternit Művek Hatschek Lajos, Athenaeum-ny, 8+8 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva, az egyik kissé foltos, kissé szakadt.
1935 Az Új Idők kézimunka könyve: Varrás és hímzés. Szerk.: Feyérné Kovács Erzsébet. Bp.,1935, Singer és Wolfner, 72 p+XXXII t. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, kissé sérült kötéssel.
1935-1942 A Budapesti Érseki Katolikus Reálgimnázium és vele kapcsolatos Rákóczi-kollégium értesítője az 1934.-35. évről.+1935-1936. évről.+1936.-37. évről.+1937.-38. évről.+1938.-39. évről.+1939.-40. évről.+1940.-41. évről.+1941-1942. évről. (Nyolc évfolyam, egybekötve.) Szerk. Dr. Gáspár Pál igazgató. Bp., 1935-1942, Held János-ny.-Attila-ny., 83+1+104+2+86+2+81+1+84+112+80+79 p. Egészvászon-kötésben, a gerincen sérüléssel.