1945 3 db 1945-ös napilap:
Szabadság. Demokratikus hetilap. 1945. feb. 15., I. évf. 23 sz. Szerk.: Darvas József, Kállai Gyula, Zilahy Lajos. Kis szakadással, 4 p.
Uj Szó. 1945. feb. 17., I. évf. 7. sz. Kiadja: Vörös Padsereg Politikai Osztálya, 4 p.
Ifjúság. A Magyar Demokratikus Ifjúsági Szövetség központi hetilapja. 1945. nov. 28., I. évf. 14 sz., kis szakadásokkal, 4 p.
1945 Kolozsvár, Erdély. II. évf. 133. szám, 1945. aug. 28. Szerk.: Raffay István. Kolozsvár, Minerva-ny., 4 p. Szociáldemokrata napilap. +Világosság. II. évf. 251 sz. 1945. nov. 18. Szerk.: Balogh Edgár. Kolozsvár, Minerva, 4 p. Az egyik kissé foltos, az egyik kissé szakadozott.
1945 Opera. 1945. ősz. Szerk.: Rékai András. Bp., Magyar Állami Operaház, (Fővárosi Nyomda Rt.), 44 p. Kopottas papírkötésben. Színes és fekete-fehér képekkel illusztrált. Benne, Bartók Béla halálának hírével, róla szóló írásokkal is.
1946 Hendrich Antal műépítész tanár által a Pasaréti út 67. számra tervezett bérvilla tervrajza,(déli-, keleti- homlokzat,metszett, alaprajz), Hendrich Antal és Légrády Ottó aláírásaival.