1954 Szabad Ifjúság. V. évf. 258. sz., 1954. július 6. Bp., Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Benne az Aranycsapat második helyezésének hírével az 1954-es Labdarúgó Világbajnokságon.
1956 Szabad Nép. A Magyar Dolgozók Pártjának központi lapja. 1956. október 6., XIV. évf. 278. sz. Bp., Szikra-ny., 4 p. Benne a kor híreivel, a címlapon, és a 2. oldalon Rajk László és társainak újratemetésével.
1956 Hadtörténeti közlemények. III. évf. 1-4. sz. Bp., Katonai Kiadó, (Vörös Csillag Nyomda-ny.), 242+2+210+4+381+3 p. Aranyozott egészvászon-kötés, fakó gerinccel, laza fűzéssel. Benne számos érdekes tanulmánnyal, közte: Kumorovitz L. Bernát: A magyar zászló és nemzeti színeink múltja.