1916-1920 Az Ujság 2 száma: 1916. feb. 14. XIV. évf. 45. sz., 1920. dec. 29. XVIII. évf. 305. sz. + Budapesti Hírlap 1918. ápr. 16. XXXVIII. évf. 90 sz., 8+6+12 p. Közte szakadozottak, foltosak. Benne a kor híreivel, korabeli reklámokkal. Az 1918-as számban a király budapesti látogatásával.
1917 Az újság 2 száma: 1917. május 26., 30 sz. XV. évf. 134., 137. sz., 12+16 p. Benne a kor, az I. világháború híreivel, közte Isonzói ütközetről szóló vezércikkekkel. Szakadásokkal.
1919 Népszava. A Szocialista-Kommunista Munkások Magyarországi Pártjának reggeli hivatalos lapja, 1919. július 29., XLVII. évf. 179. szám. Benne a kor híreivel, hajtásnyomokkal, 8 p.
1919-24 Turisták Lapja Folyóirat. A turistaság és honismeret terjesztése. Szerkesztette: dr. Thirring Gusztáv et alii. Sok képpel. Budapest, "Élet" Irodalmi és Nyomda Részvénytársaság. 35 szám félvászon kötésben egybekötve. Egy-két oldal elvált.