1926 Turisták Lapja Folyóirat. A turistaság és honismeret terjesztése. Szerkesztette: Déry József. Képekkel. Budapest, "Élet" Irodalmi és Nyomda Részvénytársaság. 6 szám félvászon kötésben egybekötve. Az első pár oldal elázott.
1928-1929 Kisiparos. Kecskeméti Ipartestület és Ipartestületek kecskeméti körzetének hivatalos lapja. Szerk.: Szabó Sándor-Dr. Szappanos Sándor. VI. évf. 1.-36 sz. 1928. április 28.-december 29.+VII. évf. 1-50 sz. 1929. január 5.-december 21. Korabeli reklámokkal. Korabeli félvászon-kötésben, közte foltos lapokkal, egy címlapon szakadással.
1929 A Levente c. újság VIII. évfolyam összes száma korabeli aranyozott egészvászon kötésbe kötve 3. A leventeparancsnokok, leventeoktatók és leventeifjúvezetők hivatalos lapja