XIX. sz. Priszlop (Naszódpereszlő)/ Liviu Rebreanu, Runk / Runcu Salvei, Gugulin erdélyi települések telkeinek kézzel rajzolt térképe pausz papíron, szakadással / Hand drawn map of Transylvanian village 70x40 cm
Diercke Schulatlas für höhere Lehranstalten. Bearbeitet und Herausgegeben: - - und E. Gaebler. Braunschweig, 1909, George Westermann, VI p.+156 t. Német nyelven. Javított gerincű félvászon-kötésben, kopott borítóval, javított gerinccel és kötéssel, az első három lap (I-VI) szakadt, két térkép kijár, szakadt (73-76.).
1785 Das Königreich Hungarn. Magyarország a román fejedelemségek és a török birodalom térképe. Johann Christoph Rhode; Partes confines Trium Magnorum Imperiorum Austriaci Russici et Osmanici c. művéből Színezett rézmetszet. Jelzés nélkül. Széles margókkal, beszakadásokkal. / Etched map Hungary and the Romanian duchies. 48x48 cm.