Pola, Schiffe in I. Reserve / Bastimenti in I a Riserva / Osztrák-Magyar Haditengerészet csatahajói Polában a tartalék kikötőben / Austro-Hungarian Navy K.u.K. Kriegsmarine battleships in the reserve dock by the Pola shipyard. G. Costalunga 1908.
1914 Osztrák-Magyar Haditengerészet SMS Sankt Georg páncélos cirkálójának matróza a fedélzeten pipával a fényszórónál / WWI Austro-Hungarian Navy K.u.K. Kriegsmarine SMS Sankt Georg armored cruiser's mariner with pipe by the searchlight. photo (kopott sarkak / worn corners)
Rapidkreuzer und Torpedoboot verfolgen den Feind in der Adria. K.u.K. Kriegsmarine / WWI Austro-Hungarian Navy Helgoland-class scout cruisers and torpedo boat pursue the enemy on the Adriatic Sea s: Alex Kircher (EK)
Den Italienern abgenommener deutscher Dampfer "König Albert" Einbringung in die Bocche di Cattaro. K.u.K. Kriegsmarine. Kriegshilfsbüro Nr. 562. / Az U-11 osztrák-magyar tengeralattjáró a katari öbölben lévő haditengerészeti bázisra kíséri az olaszoktól visszaszerzett német "König Albert" óceánjáró gőzöst / WWI Austro-Hungarian Navy SM U-11 (U-XI) submarine captured and escorted SS König Albert Ge...
Beschießung von Antivari durch SM Schiff Monarch und Torpedoboote / SMS Monarch az Osztrák-Magyar Haditengerészet Monarch-osztályú partvédő csatahajója és egy torpedóromboló lövi Bar-t (Antivari) / WWI Austro-Hungarian Navy K.u.K. Kriegsmarine Monarch class coastal defense ship and torpedo boats, Bombardment of Bar s: Alex Kircher (vágott / cut)
1917 Osztrák-Magyar Haditengerészet sérült SMS Novara gyorscirkálója az otrantói csata után / K.u.K Kriegsmarine / WWI Austro-Hungarian Navy damaged SMS Novara light cruiser after the Battle of Otranto. photo
Torpedierung des "Leon Gambetta" durch "U-V" K.u.K. Kriegsmarine / Az osztrák-magyar U 5 tengeralattjáró által megtorpedózott francia páncélos Leon Gambetta elsüllyedése / WWI Austro-Hungarian Navy "U-5" submarine sinking French armored cruiser Leon Gambetta s: Harry Heusser (EK)