17420.
342. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
2 800 Ft
7,25 EUR, 8,00 USD
John Habberton: Helén kicsikéi milyen drágák, ártatlankák, gonoszak, angyaliak ördöngősök, rémületesek és semmirevalók valaminthogy mi mindent müveltek angyali létüknek ama tíz napja alatt, mit közelükben töltött utolsó áldozatuk. Fordította: Karinthy Frigyes. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1923, Uránia, 87 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.