6 000 Ft
Eötvös Károly: Utazás a Balaton körül I-II. Eötvös Károly Munkái I-II. Bp., 1903, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt., (Révai és Salamon-ny.), 301+2+299 p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötésben, festett lapélekkel, kis kopásnyomokkal, jó állapotban