Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 47
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1928232
11045
342
Antique
Lakkozott fa doboz festett díszítéssel, kis kopással 17x16x6 cm 1877029
11046
342
15000
Antique
Faragott nefrit karkötő, távol keleti írásjelekkel,repedéssel, foltos, d:7 (6) cm 1877990
11047
342
Antique
Ezüstözött alpakka tálka, jelzett (F.T.R. E.P.N.S.), intarziás borostyán színű tartóval, d:12,5 cm 1928229
11048
342
Antique
Lakkozott fa doboz festett díszítéssel, kopással 17x16x6 cm 1928222
11049
342
Antique
cca 1900 Kézzel festett kínai fa fali posztamens, szobor tartó. Kinyitható 29 cm /8 Chinese wood statue holder 1913936
11050
342
Antique
Macskát ábrázoló, régi márvány pecsétnyomó / Antique marble Chinese seal maker with cat figure ornaments 3,5 cm 1878254
11051
342
26000
Antique
XX.sz.e gésa, festett szemekkel, elefántcsont, jelzés nélkül, m: 10,5 cm 1928502
11052
342
15000
Antique
Muránói mikro mozaikos kereszt medál, "Roma" feliratú berakással, réz hátlappal, jó állapotban, 10×7 cm 1930220
11053
342
Antique
Az Osztrák-Magyar Monarchia ezüstérmeiből készült aranyozott nyaklánc, maga a lánc anyaga nem ezüst, kapcsolódási hibákkal, h: 52 cm 1930183
11054
342
Antique
Zománcozott ezüst(Ag) csengő, jelzett, d: 4,5 cm 1924339
11055
342
Antique
Díszített, régi kínai kő pecsétnyomó. Felakasztható / Antique Chinese seal maker 5 cm 1878346
11056
342
26000
Antique
XX. század. eleje necuke, faragott elefántcsont figura, jelzés nélkül, m: 3 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft