1 000 Ft
1940 Erdély Kis Turistakalauza. Összeállította: Dr. Tulogdy János. Magyar Turista Élet Kiadványai 2. sz. Bp., Magyar Turista Élet, 47 p. Kiadói papírkötés, foltos. +1941 Pesti Hírlap Naptára 1941. Erdély. Bp., Légrády-ny., kopott borítóval, 160 p.