ca 1800-1930 Óriási, átnézni való okmány tétel. Kisebb és nagyobb alakú hirdetmények, nyomtatványok. Változatos, de legtöbbször közigazgatási témában, számlák, nyomtatványok. Sok száz darab, egy nagy dobozban.
1825 Hasznos mulatságok.Második félesztendő. (Kilencedik, nem teljes évfolyam.) A' hazai 's külföldi tudósításokhoz toldalékul írta 's kiadta Kultsár István. Pest, Petrózai Trattner Mátyás, 416+8 p. Papírkötésben, a borítón és a gerincen kisebb sérülésekkel, de alapvetően jó állapotban.
1858 Szépirodalmi Közlöny, 1858. Április 4. - Június 27. I. évfolyam második fele, töredék évfolyam, 53-27.-77-51. számok. Szerk.: Szelestey László. Pest, Emich Gusztáv, 1253-1832. p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, néhol foltos lapokkal, sérült hátsó kötéstáblával.
cca 1870-1980 Vegyes nyomtatvány tétel, kb. 20 db, közte: Lugano városképes leporello, okmányok, Kimutatás üzemben foglalkoztatott munkavállalókról, vegyes minőségben
cca 1870-1890 Vegyes illusztráció tétel, 5 db: közte 3 db a M. Kir. Földtani Intézet évkönyvéből származó illusztrációk, valamint 2 db botanikai illusztráció, litográfiák, foltosak.