1 600 Ft
1971 Vegyes kisgrafikai tétel, 2 db: Zala Tibor (1920-2004): Kiállítási meghívó szereplő grafika. Rézkarc, papír, jelzett, 15x11,5 cm Erdős János (1938- ) Kiállítási meghívó szereplő grafika. Rézkarc, papír, jelzett, 14,5x10 cm