26 000 Ft
67,36 EUR, 74,29 USD
cca 1870-1900 Kossuth Lajos búcsúja a hazától. 1849. augusztus. 17-ig. A fővárosi 1848-49. ereklyemúzeum és Kreith Béla gróf tervei nyomán festve, színes litográfia, üvegezett fa keretben, a kép a szöveg résznél, alul, foltos, 42x62 cm