70 000 Ft
181,35 EUR, 200,00 USD
Jókai Mór összes művei. Nemzeti kiadás. 100. kötetből 99 kötet. A 24. kötet hiányzik. Bp.,1896-1910, Révai. Kiadói aranyozott gerincű, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, változó állapotban, néhány kötet gerincén kisebb sérülések, a borítókon kisebb-nagyobb kopásnyomok.