https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/343/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000018/Madach-Imre-Az-ember-tragediaja-Dramai-koltemeny-Masodik-nepies-kiadas-Bp-1887-Athena~II1818692
1818692
18663
343
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
LeÃrás:
Madách Imre: Az ember tragédiája. Drámai költemény. Második népies kiadás. Bp.,1887, Athenaeum. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötésben, a cÃmlap, az elülsÅ‘ elÅ‘zéklap és a cÃmkép kijár.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: pintér_henrietta