Approbatae Constitutiones Regni Transilvaniae et Partium Hungariae Eidem Annexarum..Ex Articulis ab Anno Millesimo Quingentesimo Quadragesimo, ad praesentem huncusque Millesimum Sexcentesimum Quinquagesimum tertium conclusis, compilatae. Claudiopoli, 1677. Michael Szentyel Veresegyhazi. 3 sztl. lev. 250 l. 13 sztl. lev. + hozzákötve: Compilatae Constitutiones Regni Transylvaniae et Partium Hunga...
Émile de Laveleye: A tulajdon és kezdetleges alapjai. I-II. kötet. Fordította: Dr Bartha Béla. Bevezetéssel ellátta: Dr. Pulszky Ágost. Bp.,1898, MTA, LXXI+404+315+1 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, Müller Gy.-kötés, kis kopásnyomokkal a borítón, tulajdonosi névbélyegzővel, jó állapotban.
Dr. Angyal Pál - Dr. Isaák Gyula: Büntető törvénykönyv I-II. kötet. Bp., 1941, Grill. IV. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, laza fűzéssel.
Fehérváry Jenő: Magyar magánjog kistükre. Bp., 1942, Barkóczy László Könyvkiadóvállalata, (Nagyvárad,"Grafika"-ny.), XV+618 p. Átkötött félvászon-kötésben, jó állapotban.
Dr. Illés József: Bevezetés a magyar jog történetébe. Források története. Függelékül válogatott forráshelyek gyűjteménye. Bp., 1930, Grill Károly, XX+440 p. Második, bővített és javított kiadás. Átkötött félvászon-kötés, aláhúzásokkal, bejelölésekkel.
Igazságügyi zsebtörvénytár. Összeállították és jegyzetekkel ellátták: Dr. Térfy Gyula és Dr. Térfy Béla. Bp., 1948, Grill Károly. Hatodik kiadás. Kiadói egészvászon kötés, sérült gerinccel, kijáró szennylappal és címlappal, kissé laza fűzéssel.