17159.
343. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
4 800 Ft
12,44 EUR, 13,71 USD
Bánfi János: Egyszer volt, hol nem volt... Bp.,én.,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó elülső szennylappal, kissé laza fűzéssel.