Tutsek Anna: Cilike megyasszony lesz. Mühlbeck Károly rajzaival. Budapest, Uj idők Irodalmi Intézet Rt., (Singer és Wolfner). é.n.Színes, illusztrált, kiadói, karton kötésben Szép állapotban.
Tutsek Anna: Az édes otthon. Mühlbeck Károly rajzaival. Ifjúsági Könyvek. Bp.,1904, Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
Sebestyén Ádám: Bukovinai székely népmesék. I. kötet. Fábián Ágostonné meséi. Rónai Béla: A bukovinai székelyek nyelvéről. c. tanulmányával és szójegyzékkel. A jegyzeteket Dr. Kovács Ágnes írta. Szekszárd, 1979, Tolna Megyei Könyvtára, 392 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Megjelent 5000 példányban.
Bánfi János: Egyszer volt, hol nem volt... Bp.,én.,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó elülső szennylappal, kissé laza fűzéssel.
Fábián Gyula: Gábor diák. Zrinyi Miklós török diákja. Fábiánné Biczó Ilona rajzaival. A borítón Biczó András rajzával. Bp.,1930, Dante. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, a hátsó kötéstábla kissé foltos.
Ujhelyi Sándor-Hodászy Miklós: Játékkönyv I. rész: Gyermekek számára. Bp., 1931, Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, nagyrészt hiányos, kijáró címlappal.
Tutsek Anna: 3 db Cilike könyv. Cilike férjhez megy, Cilike rövid ruhában. Cilike mint asszony. Mühébeck Károly rajzaival. Bp., é.n. Singer és Wolfner. Egészvászon kötésben.