16616.
343. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
1 000 Ft
A tízhónapos tragédia. 1944. március 19.-1945. január 20. Második füzet. Harmadik és negyedik rész. A magyarországi események Június 30-ig. Bp., 1945, Müller Károly, (Légrády Testvérek Rt.-ny.), 56 p.Kiadói papírkötés, hajtásnyommal, a gerincen apró sérüléssel.