3 000 Ft
Vegyes minikönyv tétel, db: Jack London 1-4. 1. Az erősek ereje. 2. Északi Odüszeia. 3. Az élet törvénye. 4. Az ároktól délre. Bp., 1975, Nyomdaipari Szakmunkásképző Intézet. Kiadói nylon-kötés. Megjelent 500 példányban, ebből 100 példány piros számozással, 300 példány fekete számozással, 100 példány számozás nélküli. Ez számozatlan példány. Ritka! Petőfi Sándor: Az apostol. Fekete Géza egészoldalas illusztrációival. Bp.,1979, Ságvári Endre Nyomdaipari Szakközépiskola és Szakmunkásképző Intézet. Magyar és szlovák nyelven. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kiadói kartontokban. Megjelent 500 példányban. 33 év az Athenaeum Nyomda élén. Bp., 1982, Athenaeum. Kiadói nylon-kötés. Molnár Károly: Sakk világbajnokok. Bp., 1977, Sportpropaganda. Kiadói egészvászon kötés.