Farkasházy Tivadar: Bobby visszatér avagy a Fischer-rejtély. Bp,2008, Adwise Media. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
Selva Raja Yesudian: Sport és jóga. Ősi hindu testgyakorlatok és lélekzésszabályozás európaiak számára. Fordította: Dr. Balogh Barna. Bp.,[1941],Stádium, 179 p. + 8 tábla. Első kiadás. Kiadói papírkötés, a borító háta kissé foltos, egyébként jó állapotban.
Siklóssy László: A magyar sport ezer éve I. kötet. A legrégibb időtől Széchenyi István grófig. Bp., 1929. Országos Testnevelési Tanács. Kiadói, kopott egészvászon kötésben
Hetvenöt esztendő a sport útjain. (Az Újpesti Dózsa S. C. jubileumi emlékkönyve.) Szerk.: Dr. Fazekas Antal. Bp.,1960, Sport Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon kötés, kopottas borítóval, a hátsó borító karcos.