2 200 Ft
Štěfan Plačko: Kreštanský katechismus pro školskau i dospelegši mládež Ewangelickau. Szarvas, 1848, Réthy Lipót, VIII-9-72 p. Szlovák nyelven. Korabeli félbőr-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, névbejegyzésekkel, foltos lapokkal.