800 Ft
2,07 EUR, 2,29 USD
1922 Új Auróra. MIPSZ Almanach az 1922. évre. Szerk.: Dr. Dobai János, Somoskeőy István. Somos István rajzaival. Pozsony, 1922, "Concordia." Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos gerinccel,16-25 oldalak között hiányzó lapokkal.