19114.
343. Lezárult gyorsárverés
Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek
20 000 Ft
51,81 EUR, 57,14 USD
Ezüst (Ag.) monogramos cigarettatárca, jelzett, kopott, zománc díszítéssel, nettó:171 g, 10,5×8,5 cm