Nagy-Britannia DN "Burnham on Sea B.C." zománcozott jelvény bowling klub jelvény, "H.W. Miller Ltd." gyártói jelzéssel (24x31mm) T:1- Great Britain ND "Burnham on Sea B.C." enamelled Bowling Club badge, with "H.W. Miller Ltd." maker's mark (24x31mm) C:AU
Nagy-Britannia DN "Borough of Margate - Men's Open Bowls Tournament" zománcozott jelvény bowling klub jelvény, "H.W. Miller Ltd." gyártói jelzéssel (20,5x24mm) T:1- Great Britain ND "Borough of Margate - Men's Open Bowls Tournament" enamelled Bowling Club badge, with "H.W. Miller Ltd." maker's mark (20,5x24mm) C:AU
Nagy-Britannia DN "L & S C Bowling Assoc." zománcozott jelvény bowling klub jelvény, függőleges tűvel (25x33,5mm) T:2 Great Britain ND "L & S C Bowling Assoc." enamelled Bowling Club badge, with vertical pin (25x33,5mm) C:XF
Nagy-Britannia DN "L & S C Bowling Assoc." zománcozott jelvény bowling klub jelvény, vízszintes tűvel (25x33,5mm) T:2 Great Britain ND "L & S C Bowling Assoc." enamelled Bowling Club badge, with horizontal pin (25x33,5mm) C:XF
Nagy-Britannia DN "Victoria Bowling Club - Weston-S-Mare" zománcozott bowling klub jelvény "H.W. Miller Ltd." gyártói jelzéssel T:1- Great Britannia ND "Victoria Bowling Club - Weston-S-Mare" enamelled pin with "H.W. Miller Ltd." maker's mark C:AU
Német Harmadik Birodalom 1933-1939. 33db-os, többségében német jelvény és kitűző tétel, közte 1934. "Hitler's Dank" aranyozott fém jelvény; 1933-1934. "DDA" festett fém jelvény; 1939. "Hitlerjugend Mittelelbe" műanyag jelvény, hajlott; közte még városok és lövészegyesületek kitűzői, több daraból hiányzik a tű, vagy sérült T:2,2- German Third Reich 1933-1939. 33pcs of various badges and pins, mostl...