16724.
344. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 000 Ft
2,65 EUR, 2,86 USD
Vegyes művészeti könyvtétel, 2 db: Domanovszky György: Kántor Sándor. Népművészet mesterei 1. Bp.,1977, Népi Iparművészeti Tanács. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Lengyel Györgyi: "Csak az anyagnak szárnya legyen." Nagy Ferenc faragó népművész. Bp.,1985, Népi Iparművészeti Tanács. Kiadói egészvászon-kötés. A művész által aláírt, dátumozott.